آریا اوج پرواز،بلیط لحظه آخری,بلیط کیش,مشهد از کرج, تور کیش از کرج ,بلیت ارزان هواپیما ،جریمه بلیط،کنسل کردن بلیط،بلیط هواپیما کرج،تور مشهد با قطار از کرج،تور مشهد از کرج،فرودگاه فتح کرج ،فرودگاه پیام کرج

آلاچیقی از جنس بامبو در کوالالامپور

آلاچیقی از جنس بامبو در کوالالامپور

آلاچیقی با ۷ هزار حلقه بامبو برای میزبانی از رویدادهای مختلف در کوالالامپور ساخته شده و قرار است طی هفته‌های آینده، در مکانی دائمی رونمایی شود.

یک آلاچیق بسیار زیبا در کوالالامپور، مالزی، برای میزبانی رویدادهای ویژه ساخته شده است که شامل ۷۰۰۰ قطعه از حلقه‌های رنگی بامبو است. این آلاچیق که مخصوصا برای برنامه‌های شهروندی سازمان ملل متحد برای میزبانی از چند رویداد در زمان برگزاری مجمع جهانی شهری در کوالالامپور در اواخر ماه فوریه در نظر گرفته شده، تنها در عرض چهار هفته و توسط معمار، الینا جمیل و گروه وی طراحی و ساخته شده است. یکی دیگر از اهداف این پروژه، بالا بردن آگاهی در خصوص استفاده از مواد پایدار در عملیات‌های ساخت‌وساز است. تصور می‌شود که این سازه مورد بازدید گردشگران بسیاری قرار بگیرد.

آلاچیق بامبو

الینا جمیل می‌گوید:

این سازه در محل و در دید عموم ساخته شده است. مردم بسیاری در این جا توقف می‌کردند و سوال می‌کردند که چه کاری می‌کنیم و هیجان خودشان را از دیدن سازه‌ای از جنس بامبو ابراز می‌کردند. افراد زیادی هر روز به این مکان می‌آمدند تا پیشرفت کار را ببینند. به نظر می‌رسید که بازدیدکنندگان عاشق این سازه باشند، مردم در کنار آن می‌ایستادند و عکس می‌گرفتند.

آلاچیق بامبو

دیوارهای این سازه‌ی مستطیلی شکل از ۷۰۰۰ حلقه‌ی بامبوی به جا مانده از پروژه‌های دیگر، پوشیده شده است که بعضی از آن‌ها به وسیله‌ی پانل‌های رنگی در جای خود ثابت شده‌اند؛ طراحی آن‌ها طوری است که در زمان برگزاری مجمع، بازدیدکنندگان بتوانند با نوشتن ایده‌های خود روی حلقه‌های بامبو، تعهدات خود را نسبت به «شهری بهتر» اعلام کنند. نوری که از پانل‌های نیمه شفاف می‌گذرد آن‌ها را شبیه پنجره‌های رنگی شیشه‌ای کرده است.

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.