آریا اوج پرواز،بلیط لحظه آخری,بلیط کیش,مشهد از کرج, تور کیش از کرج ,بلیت ارزان هواپیما ،جریمه بلیط،کنسل کردن بلیط،بلیط هواپیما کرج،تور مشهد با قطار از کرج،تور مشهد از کرج،فرودگاه فتح کرج ،فرودگاه پیام کرج

افتتاح بزرگترین فرودگاه استانبول مجهز به فناوری مدرن

فرودگاه جدید استانبول، یک مجتمع عظیم مجهز به استانداردهای بین‌المللی در حومه‌ی استانبول، پایتخت ترکیه، با صرف تقریبا ۱۲٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دلار (۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون) و با هدف جذب بیشتر گردشگران تجاری و تفریحی، ساخته می‌شود. طبق برنامه‌ریزی انجام شده، این مجتمع جدید در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۸ افتتاح خواهد شد.

افتتاح بزرگترین فرودگاه استانبول مجهز به فناوری مدرن

فرودگاه جدید استانبول به تازگی و با آغاز به کار اولین باند از سه باند این مجتمع توانسته است تحسین بسیاری را متوجه خود کند.

بعد از اتمام کار، این مجتمع مدرن تبدیل به یک مرکز هواپیمایی جدید در سطح جهان خواهد شد و خواهد توانست ۳۵۰ مقصد پروازی را برایحمل و نقل مسافر و محموله شامل شود. این شرکت، همچنین، به تقریبا ۱۰۰ شرکت هواپیمایی ملی و بین‌المللی خدمات‌رسانی خواهد کرد.

ظرفیت فاز اولیه‌ی فرودگاه استانبول، ۹۰ میلیون مسافر است. این ساختمان مجهز به سه باند موازی مستقل، مسیر تاکسی، یک ساختمان ترمینال، یک برج کنترل هواپیما، سیستم‌های ارتباطی و آب و هوایی و همچنین، سایر ساختمان‌های تأسیسات است.

یوسف آکسایوگلو، مدیر عامل فرودگاه‌های IGA گفت که اولین فرودگاه در هواپیمای جدید استانبول اکنون برای از زمین برخاستن و فرود هواپیماها آماده است. این اولین بار است که باند شماره ۱ فرودگاه، با طول ۳۷۵۰ متر و ۶۰ متر پهنا، چراغانی می‌شود.

فرودگاه جدید استانبول، بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین سیستم نورپردازی فرودگاهی را در اولین باند خود نصب کرده که دارای ۳۴٬۱۸۳ لامپ ال ای دی است.

این سیستم نورپردازی هوشمند، ایمنی را افزایش و سیستم‌های نظارت موقعیتی و ردیابی هواپیما را بهبود می‌بخشد، فرایند هدایت بصری را تسهیل، مسیریابی هواپیما از گیت یا به سمت گیت را بهینه‌سازی و جریان ترافیک را روان‌تر می‌کند.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.