آریا اوج پرواز،بلیط لحظه آخری,بلیط کیش,مشهد از کرج, تور کیش از کرج ,بلیت ارزان هواپیما ،جریمه بلیط،کنسل کردن بلیط،بلیط هواپیما کرج،تور مشهد با قطار از کرج،تور مشهد از کرج،فرودگاه فتح کرج ،فرودگاه پیام کرج

سوئیس اولین مسیر راهپیمایی درختی خود را افتتاح کرد

به تازگی در شهر سنت گالن سوئیس جاذبه گردشگری افتتاح شده که مورد استقبال خانواده‌ها و طبیعت‌دوستان قرار گرفته است. در پارک جنگلی موگلسبرگ (Mogelsberg) مسیر راهپیمایی درختی بر فراز درختان ساخته و افتتاح شده است تا بازدیدکنندگان بتوانند از نمایی بهتر طبیعت سوئیس را نظاره کنند.

این مسیر، در ارتفاع پنجاه متری از سطح جنگل ساخته شده است که مردم می‌توانند در امتداد دره نکر (Necker) به سمت رشته‌کوه‌های چوفریستن (Churfirsten) راهپیمایی کنند. طول مسیر 500 متر است و در نوع خودش یکی از طولانی‌ترین مسیرهای جنگلی جهان است. بر اساس جزییاتی که از پروژه به دست آمده است، در حدود 62 تن آهن‌آلات و قطعه فولادی برای ساخت این مسیر استفاده شده است.

مسیر درختی سوئیس

مسیر مخصوص افراد مسن و عبور ویلچری تا دو ماه آینده افتتاح خواهد شد تا همه اعضای خانواده پیر و جوان بتوانند با هم یک تجربه مشترک داشته باشند. زیرپای شما، در مسیر راهپمیایی درختی سوئیس، مکان‌هایی برای استراحت و برگزاری دورهمی خانوادگی در طبیعت تعبیه شده است. مقامات محلی امیدوار هستند توسعه این پروژه بتواند به گردشگری منطقه کمک شایانی کند. تجربه نشان داده است که برای شهرهای کوچک و غریب، صنعت گردشگری محبوبیت و سرمایه هنگفتی به بار می‌آورد.

مسیر درختی سوئیس

پارک جنگلی موگلسبرگ در شهر سنت گالن، در سال 1983 به عنوان یک میراث جهانی در یونسکو ثبت شده است. داخل محوطه این پارک، کلیسایی وجود دارد که به نمونه بی‌نظیر در میان کلیساهای کارولنژی مشهور است.

مسیر درختی سوئیس

این مسیر سبز، اولین مسیر راهپیمایی درختی کشور سوئیس است، اما اولین در جهان نیست. قبل از این مسیر، در استان چیانگ مای، تایلندمسیر سبزی با استفاده از شیشه، در سال 2015 افتتاح شده است. این مسیر  درختی شیشه‌ای از داخل باغ‌های گیاه‌شناسی و درختان و جنگل عبور می‌کند.

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.